Medyczny Laser do depilacji wykorzystywany
w Centrum Medycznym VIMED


Medyczny laser diodowy Depil EXPERT 2020

Medyczny laser diodowy Depil Expert 2020 stosowany w Centrum Medycznym VIMED do epilacji laserowej (trwała depilacja) wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy.

Energia emitowana przez najnowocześniejszy laser diodowy do trwałego usuwania niechcianego owłosienia zostaje zaabsorbowana przez barwnik, melaninę, znajdującą się we włosie i cebulce włosa. Energia światła lasera do depilacji przekształca się w ciepło, niszcząc przy tym trwale strukturę włosa i cebulki włosowej, bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Medyczny laser diodowy do depilacji Depil Expert jest jednym z pierwszych laserów do depilacji, które wykorzystują aż trzy długości fali (755nm, 808nm, 1064nm), dzięki czemu zapewnia doskonałe efekty, skuteczność i bezpieczeństwo, zarówno w przypadku ciemnej jak i jasnej karnacji oraz niezależnie od koloru i grubości włosów.

Seria czterech do pięciu zabiegów, wykonanych przez doświadczonego kosmetologa nowoczesnym laserem do depilacji zapewnia całkowite usunięcie niechcianych włosów. W celu całkowitego usunięcia owłosienia zabiegi epilacji laserowej wykonywane są w odstępach 4-6 tygodniowych.

Długość fali 755 nm fali lasera aleksandrytowego, wzmacnia działanie klasycznej długości fali lasera diodowego służącej do epilacji czyli 808 nm, zwiększając efektywność zabiegów w przypadku włosów jasnych i cienkich. Fala 1064 nm lasera yagowo neodymowego (Yag:Nd), jest najbardziej odpowiednia w przypadku ciemnej karnacji oraz ciemnych włosów.

Medyczny trzyzakresowy laser diodowy o bardzo wysokiej mocy Depil Expert to zabiegi

 • błyskawiczne (kilka minut na jedną okolicę),
 • bezbolesne - bez znieczulenia (krótki impuls to brak bólu)
 • zapewniające trwałe efekty (wysoki energia dociera do cebulki włosa)

Połączenie trzech laserów w jednej głowicy powoduje, że diodowy laser do depilacji Depil Expert jest doskonale dostosowany do potrzeb każdej skóry i każdego rodzaju włosów. Nowoczesny, wieloelementowy system chłodzenia oraz szafirowa głowica zapewniają komfort w czasie zabiegu, minimalizując odczucia bólowe.


Potężna moc diodowego lasera do depilacji w technologii in motion to bardzo krótki czas impulsu laserowego pozwala na usuwanie niepożądanego owłosienia w sposób szybszy niż dotychczas, bez ryzyka poparzenia skóry..

Technologia zmienia wszystko

Laser Depil EXPERT 2020 może być stosowany przez okrągły rok, także u większości osób, które mają przeciwwskazania do klasycznej fotodepilacji IPL.


Efekty przed i po depilacji laserowejWypełnij Formularz

Oddzwonimy aby umówić wizytę!

  Skorzystaj z oferty
  wypełnij formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.