Depilacja bikini dla kobiet i mężczyzn

Strefa intymna to miejsce, gdzie najczęściej wykonywane są zabiegi epilacji - bikini.Możesz sama wybrać jeden z trzech rodzajów epilacji bikini:

BIKINI CLASSIC – włoski usuwane są tylko z pachwin, do linii majtek.

BIKINI FRENCH – włoski usuwane są z pachwin, częściowo ze wzgórka łonowego (pozostaje paseczek) oraz z obszaru między pośladkami.

BIKINI BRAZILIAN – bikini całościowe, usuwane są włoski z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz obszaru między pośladkami. Jeśli chcesz, możemy pozostawić paseczek na wzgórku łonowym.

Męskie strefy intymne

Pielęgnacja stref intymnych to sprawa bardzo ważna. Większość mężczyzn nie wyobraża sobie golenia intymnych miejsc ciała tradycyjnymi metodami, czy bolesnego usuwania owłosienia woskiem. Dla mężczyzn depilacja laserowa jest jedyną akceptowalną opcją depilacji miejsc intymnych.

Warto o tym pomyśleć, bo 92% kobiet preferuje mężczyzn dbających o estetykę miejsc intymnych.


Możesz sam wybrać jeden z trzech rodzajów epilacji męskiej strefy intymnej:

BIKINI STANDARD – Usuwamy owłosienie z pachwin. Zostawiamy tylko część włosków na kości łonowej.

BIKINI MAX – Usuwamy całe owłosienie z pachwin i kości łonowej.

BIKINI MAX + POŚLADKI – usuwamy całe owłosienie z pachwin i kości łonowej, pośladków oraz przestrzeni między pośladkami.


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy aby umówić wizytę!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.