Męska depilacja

Jesteśmy ekspertami w zakresie dbania o zdrową, piękną skórę, w tym także w zakresie depilacji laserowej.


Depilacja laserem Depil EXPERT 2020 to najnowocześniejsza technologicznie metoda trwałego usuwania owłosienia.


Statystyki pokazują, że coraz więcej mężczyzn umawia się na zabiegi laserowe. Teraz, kiedy zabiegi depilacji stały się całkowicie bezbolesne, mężczyźni doceniają komfort, wygodę i higienę jaką uzyskują dzięki epilacji, czyli trwałej depilacji.

Już po pierwszym zabiegu, panowie mówią jednoznacznie: Już nigdy więcej nie pójdę na wosk”. Panowie mogą bez skrępowania pokazywać swoje zadbane ciało.

Panowie najchętniej pozbywają się całego owłosienia z pleców, ramion, klatki piersiowej, nóg, czy miejsc intymnych. Z depilacji laserowej korzystają też coraz częściej starsi panowie, którzy pragną usunąć niepożądane włoski na uszach lub w nosie,

Zadbany mężczyzna osiąga więcej.

Jeżeli golenie jest dla Ciebie zmorą, docenisz korzyści depilacji laserowej

Wrażliwa skóra i grube włosy powodują, że codzienne golenie to przykre doznania. Wrastające włosy, szczególnie na brodzie, pod pachami czy w okolicach miejsc intymnych mogą wywołać stan zapalny. Rogowacenie mieszków włosowych także kończy się ropnymi stanami zapalnymi, co wywołuje ból i powoduje, że skóra wygląda na starą i chorób.

Depilacja laserowa pozwala w serii kilku zabiegów pozbyć się problemów raz na zawsze, eliminując nie tylko włoski ale także macierz włosa.

Depilacja laserowa dla aktywnych

Moda, aerodynamika, higiena, czy styl.

Pływacy, kolarze, triathloniści doceniają bezbolesną technologię laserowej depilacji. Lepsza aerodynamika, higiena i komfort, szczególnie przy sportach wymagających stroju ściśle przylegającego do ciała. Poza tym na wydepilowanej skórze łatwiej wykonuje się masaże i zabiegi rehabilitacyjne.

Raczej nie zobaczymy zawodników kolarstwa czy pływania z włosami na ciele.


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy aby umówić wizytę!

Skorzystaj z oferty
wypełnij formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.