Pakiet bezbolesnej depilacji Lady Classic 12M

Pachy + Bikini Płytkie + Linia biała


ZAREZERWUJ TERMIN

Nowoczesna kobieta, to kobieta aktywna, nie bojąca się wyzwań, pracowita, ale też dbająca o swoje ciało i wygląd. Pęd dzisiejszego świata sprawia, że to właśnie wygląd i higiena często są zaniedbywane, a na zabiegi takie jak depilacja czy makijaż po prostu brakuje czasu. Pozwól sobie na więcej! Zrób coś tylko dla siebie, daj sobie odrobinę luksusu i skorzystaj z pakietu, który pozwoli ci pozbyć się zbędnego owłosienia z trzech najbardziej krępujących dla kobiet miejsc: pach, bikini, i linii białej na brzuchu.

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.