Pakiet bezbolesnej depilacji Lady Sport 12M

Pachy + Bikini całkowite + Łydki + Uda i kolana


ZAREZERWUJ TERMIN

Sport daje siłę, sprawność i pewność siebie. Potrzebujesz oczywiście odpowiedniego stroju sportowego i tu właśnie może pojawić się problem. Aby czuć się pewnie, z pewnością nie wyjdziesz na siłownię bez całkowitej depilacji pach i nóg. Może to być uciążliwe, w końcu nieustannie musisz pamiętać o depilacji, cały czas podrażnisz skórę, a niechęć do wykonania domowego zabiegu może być dla ciebie wymówką odciągając od aktywności fizycznej. Dodatkowo, właśnie ta podrażniona skóra jest narażona na pot, kurz i zabrudzenia. Nie pozwól sobie na to!! Bądź świadomą kobietą i skorzystaj z epilacji laserowej, która rozwiąże twój problem i sprawi, że już nigdy nie będziesz musiała rezygnować z ulubionej aktywności fizycznej.

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

Skorzystaj z oferty
wypełnij formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.