Pakiet bezbolesnej depilacji Lady Total 12M

Całe Ciało - wszystkie części


ZAREZERWUJ TERMIN

Jeżeli chcesz usunąć owłosienie z całego ciała, ten pakiet jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Dzięki unikalnej, nieinwazyjnej technologii najnowocześniejszego lasera do depilacji Depil EXPERT 2020, można wykonać zabieg na całe ciało podczas jednej sesji, bez ryzyka poparzeń, czy wystąpienia stanu zapalnego. Laser Depil EXPERT 2020 w odróżnieniu od technologii IPL, E-light, czy laserów poprzedniej generacji nie działa drażniąco na skórę!

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.