Pakiet bezbolesnej depilacji Man Bike 12M

Łydki + Kolana + Ramiona + Przedramiona


ZAREZERWUJ TERMIN

Kto powiedział, że mężczyźni nie mogą korzystać z depilacji laserowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, ze skali problemu. Czy zbyt obfite owłosienie jest dla ciebie wstydliwe, czy sprawia, że nie akceptujesz swojego wyglądu?

Przygotowaliśmy pakiet Men Bike, w którym usuwamy włosy z okolic takich jak:
łydki, kolana, ramiona i przedramiona.

Nie wahaj się i nie pozwól, by drobny problem, który jest całkowicie usuwalny ograniczał twoje życie i aktywność fizyczną.

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.