Pakiet bezbolesnej depilacji Man Run 12M

Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa


ZAREZERWUJ TERMIN

To kompleksowy pakiet, który usuwa owłosie z najbardziej uciążliwych miejsc dla panów takich jak: łydki, kolana, uda, ramiona, przedramiona,szyja i klatka piersiowa.

Lubisz biegać? Chodzisz na siłownię? A może uprawiasz wiele różnych dyscyplin? Nie pozwól, by obfite owłosienie odbierało Ci pewność siebie. Wyeksponuj swoje mięśnie i pochwal się osiągnięciami! Pozbądź się zbędnego owłosienia raz na zawsze!

Przy zakupie pakietu rocznego specjalne promocje i gratisy o wartości nawet do 2240 zł!

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.