Pakiet bezbolesnej depilacji Man Swim 12M

Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa + Brzuch + Plecy


ZAREZERWUJ TERMIN

Chcesz poddać się kompleksowemu zabiegowi depilacji? Pragniesz, by kłopotliwe owłosienie, które nie pozwala Ci czuć się pewnie na plaży i basenie zniknęło? Jest to możliwe za sprawą epilacji laserowej. Pozwól sobie na luksus i usuń niechciane włoski z takich częsci ciałą jak łydki, kolana, uda, ramiona, przedramiona, szyja, klatka piersiowa, brzuch i plecy. To kompleksowy i trwały zabieg, który zdecydowanie odmieni Twoje życie.

Pakiet 12M to 9 zabiegów do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, to 100% gwarancja skuteczności i najniższej ceny zabiegów epilacji laserowej. Czasami wystarczą 4 zabiegi, czasami 6. My gwarantujemy, że po maksymalnie 9 zabiegach znikną wszystkie zbędne włoski. Po tym okresie, w zależności od indywidualnych predyspozycji może być konieczne powtórzenie zabiegu po roku, w celu pozbycia się zupełnie nowych włosków, które mogą się pojawić.

Kupując pakiet roczny korzystasz z bezbolesnych, nowoczesnych zabiegów depilacji laserowej w cenie obniżonej nawet o 75%!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.