Pakiet depilacji laserowej
Man Complex

Całe Ciało - bez stref intymnych

Jeżeli chcesz usunąć owłosienie z całego ciała, ten pakiet jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Dzięki unikalnej, nieinwazyjnej technologii najnowocześniejszego lasera do depilacji Depil EXPERT 2020, można wykonać zabieg na całe ciało podczas jednej sesji, bez ryzyka poparzeń, czy wystąpienia stanu zapalnego. Laser Depil EXPERT 2020 w odróżnieniu od technologii IPL, E-light, czy laserów poprzedniej generacji nie działa drażniąco na skórę! Program zabiegowy Man Complex nie obejmuje stref intymnych. Jeżeli jesteś zainteresowany depilacją także tych części Twojego ciała, wybierz jedną z dostępnych wersji zabiegu w osobnym pakiecie.


ZAREZERWUJ TERMIN

Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.