Bezbolesna depilacja laserowa

Pierwszy zabieg trwałej epilacji laserowej najnowszym laserem Depil EXPERT 2020

TYLKO ZA 10 ZŁ!

Technologia najnowszego lasera do trwałej, bezbolesnej depilacji Depil EXPERT 2020 pozwala na wykonywanie zabiegów depilacji przez cały rok.

Zanim zdecydujesz się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie, ekonomiczny, całoroczny pakiet zabiegów depilacji z gwarancją skuteczności, wypróbuj nas za 10 złotych!


Zapraszamy na pierwszy, pełnowartościowy zabieg laserem Depil EXPERT 2020, w wybranym przez Ciebie terminie. Najlepszy laser do depilacji w Warszawie jest teraz do Twojej dyspozycji.

Kiedy wykonasz pierwszy zabieg depilacji laserowej w naszej klinice, nigdy już nie będziesz korzystać z innej technologii depilacji, a po roku zabiegów laserowego usuwania zbędnego owłosienia, pozbędziesz się problemu niechcianych włosków raz na zawsze!

Wypróbuj nas za 10 złotych!

Jeżeli golenie jest dla Ciebie zmorą, docenisz korzyści depilacji laserowej.

Wybierz obszar ciała, na jakim chcesz wypróbować najbardziej nowoczesny laser do depilacji: baki, broda, dłonie, okolica między brwiami, policzki, uszy, wąsik.

Tylko teraz cena próbnego zabiegu to 10 zł – z czego 1 zł przekażemy na Fundację Medycyny Stylu Życia, z przeznaczeniem na wspieranie akcji Odchudzajmy dzieci!

Wypełnij Formularz

Oddzwonimy aby umówić wizytę!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.