Pakiety zabiegów depilacji laserowej

Zabiegi epilacji laserowej w CM VIMED Health & Beauty wykonywane są przy użyciu najlepszego na świecie lasera do usuwania owłosienia Depil EXPERT 2020.


Jeżeli gdziekolwiek znajdziesz niższe ceny za usługi depilacji o podobnym standardzie, zwrócimy Ci różnicę!

Dzięki doskonałym parametrom tego medycznego lasera, zabiegi są komfortowe, błyskawiczne i bezbolesne. Seria zabiegów depilacji laserem Depil EXPERT 2020 zapewnia trwałą likwidację niechcianego owłosienia.

Pakiety jednorazowe na wybrane części ciała

JEDEN ZABIEG
Lady Classic
Pachy + Bikini Płytkie + Linia biała
519 zł
JEDEN ZABIEG
Lady Sport
Pachy + Bikini całkowite + Łydki + Uda i kolana
1 119 zł
JEDEN ZABIEG
Lady Total
Całe Ciało - wszystkie części
2 959 zł

 

Pakiety roczne - do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy

PAKIET ROCZNY
Lady Classic 12M
Pachy + Bikini Płytkie + Linia biała - seria 9 zabiegów
3 270 zł
PAKIET ROCZNY
Lady Sport 12M
Pachy + Bikini całkowite + Łydki + Uda i kolana - seria 9 zabiegów
7 050 zł
PAKIET ROCZNY
Lady Total 12M
Całe Ciało - wszystkie części - seria 9 zabiegów
18 642 zł

Pakiety jednorazowe na wybrane części ciała

JEDEN ZABIEG
Man Bike
Łydki + Kolana + Ramiona + Przedramiona
719 zł
JEDEN ZABIEG
Man Run
Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa
1 409 zł
JEDEN ZABIEG
Man Swim
Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa + Brzuch + Plecy
1 849 zł
JEDEN ZABIEG
Man Complex
Całe Ciało - bez stref intymnych
3 359 zł

 

Pakiety roczne - do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy

PAKIET ROCZNY
Man Bike 12M
Łydki + Kolana + Ramiona + Przedramiona - seria 9 zabiegów
4 530 zł
PAKIET ROCZNY
Man Run 12M
Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa - seria 9 zabiegów
8 877 zł
PAKIET ROCZNY
Man Swim 12M
Łydki + Kolana + Uda + Ramiona + Przedramiona + Szyja + Klatka piersiowa + Brzuch + Plecy - seria 9 zabiegów
11 650 zł zł
PAKIET ROCZNY
Man Complex 12M
Całe Ciało - bez stref intymnych - seria 9 zabiegów
21 162 zł

Zabiegi jednorazowe na wybrane części ciała

Duży obszar zabiegu - od 330 zł


Możesz przy jednej wizycie, od razu pozbyć się owłosienia z większych partii ciała jak:

Bikini całkowite (brazylijskie)

Zwane też bikini pełnym. Laserowo usuwamy włosy z pachin, wzgórka łonowego oraz warg sromowych większych (zarówno z wewnątrz i na zewnątrz).

Bikini boy max + pośladki (boyzylian)

To męski odpowiednik depilacji bikini. Depilacja boyzylian obejmuje wzgórek łonowy, penisa, mosznę oraz szparę międzypośladkową.

Twarz cała

Obejmuje całą przednią część głowy, czyli policzki, barki, brodę i wąsik. Pomijamy wrażliwe okolice oczu i brwi.

Uda

Usuwanie włosów z ud jest bardziej problematyczne niż każdej innej części nór - okolica ta jest zdecydowanie większa i ciężko jest dotrzeć do wszystkich okolic, zwłaszcza z tyłu i po wewnętrznej stronie. Jedyną skuteczną i trwałą metodą jest laserowe usuwanie owłosienia.

Łydki + kolana

Poza standardową depilacją łydek, usuwamy także włoski z obszaru kolan.

Zabieg gwarantuje kompleksowe pozbycie się owłosienia, a dodatkowo pozwoli zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Przykładowo, wykonywanie pojedynczo osobnych zabiegów na twarzy - policzków, baków, brody i wąsika, jest mniej opłacalne już jednorazowa usługa, zwłaszcza, jeśli cała okolica jest dla ciebie problemem. Pozwól sobie na komfort, wybierz wygodne rozwiązanie.

Średni obszar zabiegu obejmuje takie okolice jak:

Bikini płytkie (classic lub french)

Bikini płytkie klasyczne obejmuje laserowe usuwanie samych pachwin. Bikini płytkie french usuwa włoski z pachwi, wzgórka łonowego i warg sromowych z pozostawieniem paska włosów.

Bikini boy standard lub max

Laserowa epilacja intymna dla mężczyzn obejmuje pachwiny i wzgórek (w pakiecie standard), a także jądra i szparę pośladkową (w pakiecie max)

Brzuch

Depilacja laserowa obejmuje całą okolicę brzucha, zarówno wzdłuż kresy białej, jak i jego bocznych części.

Dłonie

Dłonie są wizytówką człowieka, coraz większą popularnością cieszy się zabieg laserowego usuwania włosów z tej okolicy. Przynosi on korzyści nie tylko estetyczne, ale także higieniczne.

Klatka piersiowa u mężczyzn

Ze względów estetycznych, jak i higienicznych warto usunąć owłosienie z okolicy klatki piersiowej. Jeśli dla Ciebie również są one problemem postaw na trwałą metodę - epilację laserową.

Łydki

To miejsce, którego najczęściej usuwamy niechciane owłosienie. Poczuj się swobodnie, skończ z uciążliwym i czasochłonnym goleniem i skorzystaj z najnowocześniejszej metody jaką jest epilacja laserowa.

Pachy

Laser usuwa wszystkie włoski z okolicy pach, bez dodatkowego podrażnienia tej delikatnej okolicy.

Plecy

Włosy na plecach to wstydliwy problem. Pożegnaj się z nimi na zawsze za sprawą laserowej metody usuwania owłosienia.

Pośladki

Epilacja laserowa pośladków jest skierowana do tych osób, które zamiast drobnego meszku w okolicy pośladków, mają ciemne, grube i dobrze widoczne włosy. Usunięcie ich daje poczucie komfortu i większą swobodę.

Przedramiona

Depilacja laserowa trwale usuwa włoski z okolicy przedramion. Włosy na przedramionach mogą być dość krępującym problemem, zwłaszcza latem, gdy chcemy odsłaniać ręce i zakładać bluzki z krótkim rękawem.

Ramiona

Jeśli chcesz trwale usunąć włosy z okolicy ramion, powinnaś zdecydować się na kompleksową epilację laserową. Przygotuj się na lato i usuń niechciane owłosienie, by noszenie bluzek z krótkim rękawem już nigdy nie stanowiło problemu.

Szyja

Zabieg epilacji laserowej szyi skutecznie i trwale usuwa niepożądane włoski zarówno tuż pod brodą, jak i na karku.

Pewnie doskonale wiesz sprawę jak ciężka jest tradycyjna depilacja tych okolic. Włoski, zarówno na łydkach, jak i w okolicach bikini odrastają grubsze, gęstsze, z każdą kolejną depilacją coraz bardziej wrastają w skórę, a maszynka często podrażnia skórę.
Epilacja laserowa raz na zawsze pozwoli Ci pozbyć się niechcianych włosów we wszystkich problematycznych dla Ciebie obszarach. Teraz bez obaw możesz w dowolnej chwili zakładać ulubione sukienki i dumnie, bez wstydu opalać się na słonecznej plaży.

Niewielka, ale znacznie owłosiona strefa ciała potrafi być bardzo uciążliwa. Strefy takie jak: pachy czy wąsik, są bardzo delikatne. Usuwasz więc włoski maszynką co cały cały czas, nieustannie podrażnia skórę, a całość wygląda jeszcze gorzej. Epilacja laserowa może rozwiązać Twój problem, jest świetną alternatywą dla nieefektywnych sposobów, takich jak maszynka czy wosk.

Przygotowaliśmy pakiet, który obejmuje niewielkie obszary ciała takie jak:

Baki

Usuwanie włosków pojawiających się na bocznych granicach twarzy, w okolicy uszu i w bliskim sąsiedztwie włosów na głowie.

Broda

Laserowa depilacja dolnej części twarzy pod dolną wargą. To szybki i bezbolesny zabieg.

Kolana

Depilacja laserowa kolan, czyli miejsca, z których ciężko usunąć włosy tradycyjnymi metodami.

Linia biała brzucha

Usuwamy włoski z okolicy linii białej brzucha sięgającej od pępka do spojenia łonowego.

Okolica między brwiami

Zabieg ułatwi późniejszą depilację brwi i sprawi, że już nigdy nie będą zrastały się w jedną linię.

Policzki

Owłosienie na policzkach to problem nie tylko mężczyzn, ale także kobiet, a zwłaszcza brunetek, u których włosy te są ciemne i bardzo widoczne. Depilacja laserowa pozwala na zawsze zapomnieć o koszmarze krępującego owłosienia na twarzy.

Stopy

Owłosione stopy bardzo rzucają się w oczy, zwłaszcza latem. Pozbądź się raz na zawsze wstydliwego problemu!

Sutki

Czasami u kobiet pojawiają się pojedyncze, ciemne włoski wokół sutków. Ta okolica jest niedostępna dla innych metod, gdyż albo będzie ją bardzo podrażniała, albo sprawiała ogromny ból. Depilacja laserowa sutków to jedyny szybki i kompleksowy zabieg.

Szpara pośladkowa

Laserowa depilacja w okolicy szpary pośladkowej pozwoli na skuteczne i trwałe usunięcie owłosienia z tej okolicy. Zabieg ten pozwala zadbać o higienę, a także daje większą pewność i swobodę kobiecie, która boryka się z problemem włosków na pośladkach.

Uszy

Jeśli zmagasz się z tym problemem, to wiesz, że jedyną możliwością usunięcia włosów z uszu jest wyrywanie ich pęsetą. Wiesz też na pewno, jak bardzo bolesny jest ten zabieg. Epilacja laserowa to szybki, bezbolesny, a co najważniejsze trwały zabieg, jest więc najlepszym rozwiązaniem.

Wąsik

Epilacja laserowa usuwa włoski nad górną wargą i w kącikach ust.

Epilacja laserowa jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym, a to tego raz przeprowadzona seria zabiegów wystarczy, aby usunąć niechciane włoski już na zawsze.

Jak działają nasze lasery?

Sprawdź opis technologii


Cennik depilacji laserowej w Centrum Medycznym VIMED!

Nasz cennik depilacji laserowej dostosowany jest do potrzeb każdej osoby, której przeszkadza zbędne owłosienie na wybranych obszarach skóry.

Najkorzystniej jest kupić usługi depilacji laserowej w pakietach 12M. Pakiety depilacji 12M pozwalają na uzyskanie obniżki ceny depilacji nawet do 75%. Pakiety depilacji 12M dają Ci pełną gwarancję - to znaczy przychodzisz do nas tak długo, aż znikną wszystkie włoski z wybranych partii ciała objętych pakietem depilacji. Pakiet depilacji 12M jest ważny przez jeden rok od daty wykupienia i obejmuje nawet 9 zabiegów wykonywanych w odstępach ok 4-6 tygodni - aż do skutku - całkowitego usunięcia niechcianego owłosienia.. Na zabiegi depilacji zapraszamy zarówno panie - Pakiety depilacji Lady oraz panów - pakiety depilacji Man.

Osoby, które mają wątpliwości, czy depilacja laserowa laserem Depil Expert 2020 jest dla nich odpowiednim wyborem, by pozbyć się zbędnego owłosienia, zapraszamy na pierwszy zabieg depilacji laserowej w specjalnej, bardzo atrakcyjnej cenie. Cena depilacji laserowej jest najkorzystniejsza, jeśli zdecydujesz się na nasze pakiety usług. , Pakiety pozwalają zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych w ciągu całego roku.. Dzięki naszej technologii efekt jedwabiście gładkiej skóry będzie się utrzymywał już na stałe.

Należy pamiętać, że aby uzyskać jedwabiście gładką skórę, trzeba poddać się serii pięciu do dziewięciu zabiegów depilacji laserowej. Jednorazowa depilacja przy pomocy lasera pozwala trwale usunąć maksymalnie trzydzieści procent włosków. Aby na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia na nogach, pod pachami, z okolic bikini, czy na uszach, konieczne jest więc wykonanie pełnej serii zabiegów depilacji. Zabiegi depilacji powinny być wykonywane w różnych fazach wzrostu włosów. Większość klientów i klientek, potrzebuje maksymalnie dziewięć sesji zabiegów laserowych. Po tym czasie wszystkie niepożądane włoski są już trwale usunięte wraz z cebulkami, a efekty zabiegów utrzymują się na stałe.

Najbardziej nowoczesny i najlepszy w roku 2020 laser do depilacji Depil EXPERT 2020 został zainstalowany w Polsce po raz pierwszy w naszej klinice w grudniu 2019 roku. To zaawansowane technologicznie urządzenie zostało wyprodukowane przy zastosowaniu najwyższych standardów i zostało dostarczone do Warszawy niezwłocznie po uzyskaniu wymaganych certyfikatów europejskich, w tym certyfikatów wymaganych dla urządzeń medycznych CE UE.

Najlepszy laser do trwałej depilacji charakteryzuje się niezrównaną skutecznością, dzięki uzyskaniu niezwykle wysokiej mocy oraz dzięki temu, że w jednej głowicy zabudowane zostały faktycznie trzy lasery o trzech różnych długościach fali świetlnej. Lasery zostały tak dobrane, żeby można było usuwać zbędne owłosienie w każdym kolorze - jasne, prawie niewidoczne włoski normalne, włoski blond, włoski brązowe oraz najciemniejsze włoski w czarnym kolorze. Optymalnie dobrany rozmiar głowicy lasera z doskonałym systemem chłodzącym, pozwala na usuwanie niechcianego owłosienia, nawet z najtrudniej dostępnych obszarów ciała. Depilacja laserowa łydek, twarzy, czy okolic intymnych nigdy wcześniej nie była tak skuteczna i co nie mniej ważne, zupełnie bezbolesna!

Wykupienie pakietu rocznego pozwala zaoszczędzić nawet 75% kosztów zabiegów depilacji laserowej. Jeżeli chcesz trwale zlikwidować włoski z wybranych okolic, czy całego ciała, wybierz odpowiedni pakiet, dostosowany do Twoich potrzeb!

Ta nowoczesna technologia pozwala na wykonanie zabiegu na całe ciało podczas jednej sesji, ponieważ w odróżnieniu od laserów starszej generacji nie wywołuje on silnego odczynu zapalnego.

Zabieg przy użyciu medycznego lasera Depil EXPERT 2020 to zdecydowanie najlepsza metoda depilacji. Zarówno panie, jak i panowie wypowiadają niezwykle pochlebne opinie o depilacji laserowej, Wszystkie osoby, które korzystały już z zabiegów doceniają niezwykłe efekty oraz całkowitą bezbolesność tej nowej metody likwidacji niechcianych włosków.

Połączenie najnowszej technologii laserowej i wspaniałych doświadczeń naszego personelu, zapewni Ci uzyskanie idealnie gładkiej skóry! Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszej opcji z naszego cennika depilacji laserowej.

Zapraszamy!


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy aby umówić wizytę!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.