Bezbolesna depilacja laserowa w Warszawie

Jesteśmy jedną z pierwszych na świecie placówek, w których został zainstalowany najnowocześniejszy laser do depilacji Depil EXPERT 2020 z certyfikatem medycznym.

Nasze gabinety depilacji laserowej to część większej całości - Kliniki VIMED Health & Beauty - pierwszej w Polsce placówki medycznej, która zastosowała prawdziwie holistyczne podejście do zdrowia, urody i długowieczności.

Medycyna estetyczna nie jest już niczym niecodziennym. Przestała być domeną ludzi sceny, estrady i telewizji. Po milionerach i politykach, zaczęli z niej korzystać zwykli ludzie, którzy chcą zapewnić sobie zgrabną sylwetkę oraz zdrową i ładną skórę.

Jesteśmy specjalistami w zakresie bezpiecznego i trwałego usuwania niechcianego owłosienia - epilacji laserowej (depilacji laserowej). Wykorzystujemy najnowocześniejszą w świecie technologię potrójnego lasera - prawdziwego lasera o ogromnej mocy. Laser ten jest skuteczny zarówno dla ciemnych włosków, jak i dla jasnych włosów. Dzięki tej unikalnej technologii zabiegi depilacji laserowej są skuteczne i wreszcie naprawdę bezbolesne. Usuwanie owłosienia na całym ciele podczas jednego zabiegu nie stanowi żadnego problemu i nie rodzi żadnego ryzyka powikłań.

Gwarantujemy skuteczne usunięcie owłosienia również w przypadku ciemniejszych karnacji. W wielu wypadkach wystarczają 4 zabiegi, ale już po jednym widać różnicę. Włosy wypadają i odrasta ich coraz mniej, aż do całkowitej eliminacji owłosienia w poddanych zabiegowi partiach. Epilacja laserowa to potwierdzona naukowo, jedyna skuteczna i trwała metoda usuwania owłosienia.

Jednak to właśnie technologia lasera do depilacji, którego używamy ma największe znaczenie. Najważniejsze jest dla nas zapewnienie Tobie bezpieczeństwa i najwyższego KOMFORTU!

Jeśli chcesz mieć pewność, że epilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie, zarezerwuj próbę laserową - pierwszy zabieg na jedną okolicę ciała za 10 zł!.


Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.