Pakiet depilacji laserowej
Lady Sport

Pachy + Bikini całkowite + Łydki + Uda i kolana

Sport daje siłę, sprawność i pewność siebie. Potrzebujesz oczywiście odpowiedniego stroju sportowego i tu właśnie może pojawić się problem. Aby czuć się pewnie, z pewnością nie wyjdziesz na siłownię bez całkowitej depilacji pach i nóg. Może to być uciążliwe, w końcu nieustannie musisz pamiętać o depilacji, cały czas podrażnisz skórę, a niechęć do wykonania domowego zabiegu może być dla ciebie wymówką odciągając od aktywności fizycznej. Dodatkowo, właśnie ta podrażniona skóra jest narażona na pot, kurz i zabrudzenia. Nie pozwól sobie na to!! Bądź świadomą kobietą i skorzystaj z epilacji laserowej, która rozwiąże twój problem i sprawi, że już nigdy nie będziesz musiała rezygnować z ulubionej aktywności fizycznej.


ZAREZERWUJ TERMIN

Wypełnij Formularz

Oddzwonimy umówić wizytę testową!

    Skorzystaj z oferty
    wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności VIMED w celu otrzymania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych od VIMED Sp. z o.o.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, newslettera od VIMED Sp. z o.o.